Kineziologie Plzeň - Michal Lehký

Objednat termín

Něco o mě

S kineziologií a metodou One Brain jsem se setkal již jako teenager, kdy mě pomocí této metody jedna z průkopnic této metody v ČR pomohla od mých image.jpegpsychosomatických problémů. Toto natolik zaujalo mého otce, že se přihlásil ke studiu této metody a začal jí posléze aktivně využívat a pomáhat lidem.

Tím se Kineziologie OB stala nedílnou součástí naší rodiny.

Mnoho let již pomáhám lidem vyhledávat Geopatogenní zóny (stránky mám zde:) a často se ukázalo, že Geopatogenní zóny pouze prohlubují problémy, které klient má v sobě uloženy, protože oslabují organismus a ten je následně náchylnější k duševním a fyzickým problémům se kterými by si tělo samo pomohlo, nebo by je snadněji zvládlo, ale díky oslabení rezignuje.

Z toho důvodu byl pak již jenom krůček k tomu začít tuto metodu také studovat a aplikovat v praxi, protože klienti kterým tato metoda pomohla, žijí vyrovnanější a šťastnější životy. Toto mě následně nabíjí a tak z toho profitujeme všichni. 

Velkou výhodou je, že Vám mohu zprostředkovat tuto metodu jako muž (většina poradců jsou ženy) a mohu Vám tak poskytnout náhled z jiného úhlu pohledu, což se v mnoha případech ukázalo jako velice šťastné.

 

Ukázalo se tedy velmi šťastné spojení kontroly bydlení a následné odstranění stresových problémů spojených s tělem klienta.